Modne fryzury na każdą okazję
Fryzury ślubne i wieczorowe

Fryzury ¶lubne, fryzury wieczorowe - www.fryzury.brat.pl
Modne fryzury - fryzury męskie, fryzury damskie

Fryzury krótkie oraz długie
Fryzury damskie i męskie

Olej argonowy - mocne włosy
Fryzury
Fryzury ślubne
Fryzury wieczorowe
Koki i upięcia
Fryzury krótkie

Porady
ABC farbowania
Piękne włosy

Sklep
Piękne i zdrowe włosy
Kosmetyki do stylizacji włosów
Szampony do włosów
Kapsułki regenerujące włosy

Galerie fryzur
Fryzury ślubne
Fryzury wieczorowe
Fryzury krótkie
Fryzury długie
Koki i upięcia
Farbowane
Grzywki
Fryzury męskie

Fryzury gwiazd
Jessica Alba
Jennifer Lopez
Jennifer Aniston
Angelina Jolie
Paris Hilton
Beyonce
Nicole Kidman
Pozostałe

Polecamy
Rabka-Zdrój, firmy, usługi
Nieruchomości w górach
Fotografia ślubna
Fryzury ślubne, wieczorowe, krótkie, oraz długie. Fryzury wieczorowe Fryzury wieczorowe Fryzury ślubne,  krótkie, oraz długie.

Modne fryzury

Chcesz mieć piękną fryzurę ?
Nie wiesz jaką fryzurę wybrać ?
Szukasz ciekawej fryzury i nie możesz znaleĄć ?

Jeśli tak, to dobrze trafiłaś, ponieważ tutaj pomożemy Ci w wyborze fryzury dla Ciebie.

ABC farbowania włosów.

farbowanie 1 - fryzury farbowane farbowanie 2 - fryzury farbowane farbowanie 3 - fryzury farbowane

Nadajesz swoim kosmykom barwy tętniące życiem, zmieniasz swój wizerunek z dnia na dzień. Lecz czy zastanowiłaś się nad konsekwencjami takiego postępowania? Postaraj się zmieniać kolor włosów bezpiecznie - niech będzie to przemyślana decyzja bez pośpiechu, by efekt był trwalszy i zdrowszy dla Twoich włosów.

1. Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek preparat do koloryzacji włosów zastanów się jaki efekt chcesz osiągnąć. Czy ma to być trwała zmiana koloru, pogłębienie barwy czy zwykła zabawa odcieniami?

 

A) kolor na kilka dni: w tym przypadku najlepiej zastosować pianki i środki tonujące, które na krótko zmienią barwę włosów. Jeśli nie spodoba Ci się nowa barwa, szybko, bo już po 6-8 myciach zdołasz ją usunąć. Zaletą pianek i środków tonujących jest łatwość zmycia uzyskanego koloru. Preparaty te nie zawierają amoniaku ani perhydrolu, dlatego nie niszczą włosów.

Jak je stosować?

pianka

- najwygodniejsza w użyciu. Dzięki kremowej konsystencji równomiernie się nakłada. Przed użyciem preparat wstrząśnij, wyciskając na wilgotne włosy.

preparat tonujący

- sprzedawany w saszetce służy do jednorazowego użytku. Podobnie jak pianka nie zawiera substancji utleniających. Możesz używać go często, bo nie niszczy włosów. Wmasuj go delikatnie w lekko wilgotne pasma, pozostawiając na ok. 10-30 min. Środek zmywa się po 6 myciach.

 

B) pogłębianie odcieniu: jeśli nie chcesz radykalnie zmieniać koloru włosów sięgnij po szampon koloryzujący. Może on o kilka tonów pogłębić dotychczasowy kolor włosów i pokryć nawet 50% siwizny. Działa delikatnie, nie naruszając wewnętrznej struktury włosa. Nie zawiera amoniaku tylko niewielką ilość wody utlenionej.

Jak go stosować?

szampon koloryzujący

- dwa komponenty szamponu należy połączyć, nakładając na włosy gotową zawiesinę. Do preparatów dodawane są substancje odżywcze ( np. ekstrakty z owoców ), które pielęgnują włosy. Dzięki nim kolor staje się trwalszy. Średnio utrzymuje się na włosach od 12 do 28 myć.

 

C) trwałe farbowanie i rozjaśnianie. W sklepach znajduje się duża liczba preparatów do trwałej koloryzacji: kremy, maski i żele. Ich zaletą jest to, że uzyskane po zabiegu barwy są trwałe, bardziej nasycone i niemalże w 100% pokrywają siwiznę. W tym przypadku naturalne pigmenty wymieniane są na sztuczne barwniki, stąd też długotrwałość utrzymującego się koloru. Po 6 tygodniach kolor nieco spłowieje, pojawią się odrosty, wtedy również koloryzację należy powtórzyć.

 

Jak stosować?

farba, maska, żel

- nakładaj ją na suche nieumyte włosy, rozprowadzając emulsję stopniowo, najlepiej płaskim pędzlem lub za pomocą butelki z aplikatorem. Pamiętaj, by nie wcierać jej w skórę, lecz delikatnie we włosy.

rozjaśniacze

- dekoloryzatory rozjaśniają włosy od 2 do 6 tonów. Kolor, który uzyskasz będzie trwały i nie wypłucze się.

D) pasemka i refleksy. Preparaty, dzięki którym uzyskasz pasemka i balejaże również należą do grupy trwale barwiących. Jednakże początkującym odradza się samodzielne wykonywanie refleksów w domu, dlatego lepiej uważać, by uniknąć przykrych niespodzianek.

PolecamyModne fryzury damskie , męskie, wieczorowe i ślubne

Zdjęcia są objęte prawami autorskimi, które należą do ich właścicieli. Zostały tu zamieszczone tylko w celach informacyjnych.
Jeśli jesteś właścicielem zdjęcia i nie życzysz sobie jego zamieszczenia to proszę o kontakt fryzury (at) brat.pl

Modne fryzury - www.fryzury.brat.pl
Copyright Fotograficy 2007-2009
Zdrowie - BRAT.PL